Çağrı Merkezi: 0 362 228 2005

PIONEER SPH-C10BT OTO TEYP

999,99 TL
1.200,00 TL
%17 İNDİRİM
Stok Kodu SPH-C10BT
Marka Pioneer
Renk
Ürün Açıklaması

ÜRÜN AÇIKLAMASI

PIONEER SPH-C10BT OTO TEYP

SPH-C10BT
Pioneer Smart Sync bağlantısı ile amiral gemisi Smartphone Multimedya Tuner.

• Pioneer Smart Sync Uygulaması Uyumlu
• iPhone
ile çalışır
• Android ile çalışır • Kablosuz ve kablo bağlantısı

SPH-C10BT Pioneer'ın amiral gemisi akıllı telefon * alıcı ve akıllı telefon özelliklerini kullanmasına izin tasarlanmıştır * Daha önce hiç görmediğiniz güvenli, doğru ve uygun bir şekilde.

Akıllı telefonunuzu * yalnızca entegre yuvaya yerleştirin ve ana ünitenizin bir uzantısına dönecektir. Doğrudan erişim tuşlarını kullanarak, sevdiğiniz uygulamaları akıllı telefonunuza dokunmadan * kullanabilirsiniz , böylece nereye giderseniz gidin yumuşak ve güvenli bir sürüş sağlayın. Buna ek olarak, yeni Pioneer Smart Sync uygulaması ile bağlanıldığında , çeşitli renk ve ses ayarlamaları araç deneyiminde özelleştirilmiş bir üstünlük sunar.

Akıllı Telefonunuza Güvenli Erişim - Pioneer Smart Sync uygulamasını kullanarak, Spotify ® # ve Google Maps ™ # gibi çeşitli müzik ve haritalama uygulamaları da dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılan çeşitli uygulamalara bağlanabilirsiniz . Günlük olarak kullandığınız tüm uyumlu uygulamalara, sizi yoldan ayırmadan kolayca erişmenizi sağlar.

Güvenlik Özellikleri - Pioneer Smart Sync , her işlemi daha sezgisel hale getirerek güvenliğinize yardımcı olur. Ses tanıma ve isteğe bağlı park sensörleri daha güvenli sürüşü destekler. SPH-C10BT, Pioneer'in ND-PS1 isteğe bağlı park sensörü kitine bağlanabilir.

Ses Özellikleri - Arabanızda sürerken yalnızca en iyi ses ortamını bekleyin, SPH-C10BT ve Pioneer Smart Sync ile alırsınız . Pioneer'in yıllar içinde geliştirdiği ileri teknolojilerle paketlenmiş olarak, şimdi aracınızdaki ses deneyimini yükseltmek için size daha fazla çeşitte ses efekti ve ses ayarı sunabiliriz.

Akıllı telefonunuzu * kablosuz veya kablolu bağlantıyla bağlayın ve daha akıllı, bağlı bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarmak için ücretsiz Pioneer Smart Sync uygulamasıyla eşleştirin .

TÜRKİYE İÇİNE ANLAŞMALI ARAS KARGO İLE TESLİM ETMEKTEYİZ.

KARGO ÜCRETİ:ALICIYA AİTTİR

Yorumlar
Yorum Yap