genel

Oto Hoparlör Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Genel 12 Şubat 2023
Oto hoparlör alırken neye dikkat edilmeli? sorusu sıkça merak edilen sorulardan biridir. Oto hoparlör alan veya alacak kullanıcıların beklentisi ses sisteminin en iyi tizde olmasıdır. Ses sisteminin ana parçası olan hoparlörün alınırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlara hoparlör markaları ile tarafınıza maddeli anlatımı sağlanacaktır.

Oto Ses ve Görüntü Sistemleri

Genel 12 Şubat 2023
Teknolojinin gelişmesi otomobillerde kullanılan birçok donanımın da gelişmesine yardımcı oluyor. Bunların başında ise oto ses ve görüntü sistemleri yer alıyor. Keyifli yolculuk deneyimleri için oto ses sistemleri birden fazla üniteye sahiptir. Standart sistemlere nazaran aracın farklı bölümlerine monte edilen bu sistemler markalar arası değişiklik gösteriyor. Oto ses ve görüntü sistemlerinden tam performans almak istiyorsanız araca uygun boyutlarda modeller tercih etmeniz gerekiyor.

Otomobillerde Kullanılan Ses Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Genel 11 Şubat 2023
Müzik dinlemek ya da radyodan gelişmeleri takip etmek, birçok sürücü için otomobil kullanırken olmazsa olmaz bir deneyim. Peki, araç ses sistemi hakkında neler biliyorsunuz ya da araç ses sistemi nasıl güçlendirilir? Araç içi ses sistemi olarak adlandırılan ve müzik ya da radyoyu dinlemenizi sağlayan oto ses sistemleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizin için derledik. İlk olarak araç ses sistemlerinin bileşenlerine bakmamız yararlı olacaktır.

Sepet

Sepetiniz Boş

Alışverişe Başla